Výhodný balíček MEGA

Co balíček MEGA obsahuje
  • LOGO 4 návrhy, neomezeně úprav, barevná, černobílá a inverzní varianta, více formátů loga, Logomanuál.
  • ZÁKLADNÍ SADU TISKOVIN vizitky, hlavičkový papír, obálka DL a razítko
  • WEB až 7 stránek prezentace, design ze šablony, jednoduchá administrace, 1x formulář
Kolik zaplatíte
31 890 Kč Ušetříte 2 650 Kč

Cena bez 21% DPH

Kdy to bude hotové
3 týdny

Uvedený čas je počítán od připsání
zálohové platby

Ukázky logotypů

všechny reference

Co od nás dostáváte

Logo

V balíčku MEGA vám připravíme 4 koncepty loga na výběr, které si máte možnost nechat upravit. Finální logo dostanete v barevném, černobílém a inverzním provedení. To vše ve formátech vhodných pro tisk a ve formátech pro webové použití.

Obvykle je potřeba počítat s 3-4 dny na přípravu návrhů vašeho nového loga a s několika dny na zanesení korekcí a přípravu finálního loga.

Základní sadu tiskovin

Do sady jsme vybrali nejpoužívanější tiskové materiály, které jako firma budete potřebovat:

  • Vizitky
  • Hlavičkový papír
  • DL obálka
  • Razítko

S návrhy pro základní sadu tiskovin začínáme po schválení finálního loga. Dostanete od nás alespoň dvě varianty pro každý materiál a několik kol korekcí. Finální sadu tiskovin vám dodáme již připravenou pro tisk (formát PDF), stačí ji pak zanést do tiskárny. Také vám přiložíme zdrojová data, aby jste si mohli nechat vyrobit třeba vizitky pro vašeho nového kolegu.

Obvykle je potřeba počítat 2-3 dny na první návrhy tiskovin a dalších pár dní na jejich dokončení podle vašich připomínek.

Webovou prezentaci

V tomto balíčku pro vás připravíme firemní prezentaci, která může mít až 7 stránek. Vše vám napojíme na naši jednoduchou administraci pro snadnou správu vaší nové prezentace. Pokud nemáte nakoupenou doménu nebo zajištěný webhosting, pomůžeme vám s jejich zajištěním.

S přípravou designu pro prezentaci začínáme po schválení finálního logotypu. Připravíme vám design vaší nové prezentace, který vám upravíme podle vašich požadavků. Naplníme vám novou prezentaci vaším obsahem a kompletně funkční web vám předáme se zaškolením obsluhy administrace.

Obvykle je potřeba počítat se 2 týdny na přípravu prezentace.

Máte dotaz?

  • - deset = 90