Modernizace LOGA

Proč modernizace?

Pro všechny, kteří firemní logo již nějaký ten rok mají a využívají, nabízíme velmi populární službu „Modernizace loga“. Vaše logo se vám vcelku líbí, ale zdá se vám, že to není úplně ono?

  • působí „zastarale“,
  • barvy jsou nevýrazné,
  • technické zpracování vám způsobuje v tisku problémy,
  • nemáte logo v tiskovém formátu,
  • námět je dobrý, ale zpracování se vám nelíbí ?

Pokud aspoň několik z výše uvedených bodů platí i o Vašem firemním logu, je to vhodný kandidát na modernizaci.

Jak to funguje ?

Pokud se rozhodnete vyzkoušet modernizaci loga, stačí na konci této stránky kliknout na příslušný odkaz, který vás přenese do jednoduchého formuláře. Zde máte možnost přiložit soubor se stávající podobou vašeho loga, zadat kontaktní adresu a vyplnit vlastní popis toho, co je na vašem stávajícím logu ten největší problém a co se vám naopak na vašem logu líbí.

Následně budete o přijetí vaší zakázky informováni na uvedenou e-mailovou adresu. Na tuto adresu vám také dorazí faktura, po jejímž proplacení budou práce na modernizaci vašeho loga zahájeny.

Ukázky modernizace loga

Co očekávat?

Modernizace firemního loga jde trochu jinou cestou, než tvorba nového loga. Cílem je dokázat, aby při zachování základních charakteristik vašeho stávajícího loga, byly odstraněny jeho nedostatky a logo bylo celkově „vylepšeno a vypulírováno“. Zaměříme se zejména na odstranění problematických vlastností, které jste označili v objednávce.

Podle Vašeho zadání připravíme 3 návrhy loga, na kterých je možné provést až 5 úprav a vybrané logo bude finalizováno a předáno v tiskových ( EPS, PDF) a bitmapových (GIF, PNG, JPG) formátech. Také obdržíte přiložený textový soubor s definicí barev pro tisk (CMYK).

Za jak dlouho ?

Běžně jsou první náhledy na koncepty k dispozici do 3 dnů po spárování platby.

Kolik to stojí ?

Tato varianta stojí pro parametry uvedené výše v textu 5.990,- Kč

Máte dotaz?

  • - deset = 90