Pár slov O NÁS

Loganamíru změnili na českém trhu dostupnost kvalitních logotypů pro drobné podnikatele a malé firmy.

Když jsme před šesti lety potřebovali loga pro naše vlastní projekty a rozhodli jsme se díky plné kapacitě a tomu, že je o dost obtížnější dělat loga sami pro sebe, poptat tyto práce externě. Získali jsme nabídky s cenami a službami, které neprosto neodpovídali naší představě. Rozumná cena se dala sehnat pouze tehdy, pokud bychom vybrali dodavatele s malými zkušenostmi a krátkou praxí.

Vzhledem k tomu, že jsme poskytovali grafické služby již přes 10 let a věděli jsme jak pracný je proces tvorby nového loga, přijali jsme jako výzvu zjednodušení procesu tvorby loga při zachování kvality výstupu a snížení výsledné ceny do přijatelné podoby pro firmy jako jsme my, tedy drobné podnikatele a malé firmy. A tak, jako vznikají ty nejlepší projekty, tedy vyřešením vlastních potřeb, vznikly i loganamíru, kde jsme zúročili naše zkušenosti a nabídli tak řešení pro všechny ostatní.

O nás

Jak jsme proces tvorby loga zjednodušili?

  • Sestavili jsme jednoduchý dotazník, který plně nahradí schůzky
  • Připravili jsme firemní manuály pro všechny kroky tvorby loga, abychom vyloučili zbytečné činnosti a zkrátili čas potřebný na každý krok, při udržení vysoké kvality
  • Sjednotili jsme informační zdoje, využívané pro rychlejší ověřování duplicitních motivů
  • Pravidelně školíme grafiky aby mistrně ovládali Illustrator a mohli rychleji a lépe připravovat vaše koncepty
  • Povzbuzujeme kreativitu našich designérů aby pro vás měli skvělé nápady

To že jsme se vydali správným směrem nám potvrzují i klienti, kteří našich služeb využili. Často se stává, že se k nám opakovaně vracejí a objednávají další logotypy pro své nové projekty. Což je pro nás tou největší odměnou a koneckonců i důvod proč jsme se vlasně do poskytování těchto služeb pustili. Spokojený klient je tou nejlepší reklamou. Rádi bychom jim na tomto místě poděkovali za projevenou důvěru, které si velmi vážíme.

Budoucnost

Máme v plánu mnoho vylepšení v rámci stávajících projektů a poskytovaných služeb, nově jsme přidali i přípravu základních tiskovin a malých webových prezentací, přesně jak nás žádali i naši klienti.