Výroba VIZITEK

Komunikujte jako profesionál, rozdávejte vizitky

Vizitky patří k úplnému základu, co potřebuje každý podnikatel při svém začátku. Připravili jsme pro vás možnost si vizitky objednat samostatně, pokud nepotřebujete celou základní sadu tiskovin. U programů ULTRA a PREMIUM plus jsou vizitky jejich součástí, k programům BASIC a PREMIUM si je můžete doobjednat samostatně.

Vizitky

Jaké jsou základní formáty vizitek

  • Klasický formát: 90 x 50 mm
  • Euro formát: 85 x 55 mm

Po dohodě je možné navrhnout vizitky ve vlastním formátu, třeba čtvercové, s kulatými rohy, nebo otevírací. Pro speciální formáty je potřeba připravit vlastní kalkulaci přípravy vizitek

Vizitky můžete objednat při vyplňování objednávkového formuláře vybrané varianty loga

Co očekávat?

Na začátku od vás budeme potřebovat dodat obsah vizitky, tedy jaké údaje potřebujete aby se na vizitce objevili a informaci, zda budete chtít vizitku jedno nebo oboustrannou. Následně vám dodáme několik konceptů vizitek na výběr. U každého konceptu se pak dají provádět korekce.

Vizitky dodáváme připravené pro tisk ve formátu PDF a také přikládáme zdrojová data pro případné dotisky a personifikaci (vizitky pro další osoby) a použité písmo.

Za jak dlouho ?

Vizitky připravujeme po schválení finálního loga. Běžně jsou první návrhy k dispozici do 2 dnů po dodání podkladů. Obvykle pak korekce zabírají 2-4 dny a finální předtisková připrava vizitek další den.

Kolik to stojí ?

Pokud objednáváte vizitky samostatně k některému z programů, nebo jste si u nás logo dříve objednali bez vizitek je cena 990,- Kč

Máte dotaz?

  • - deset = 90