Webové PREZENTACE

Připravíme vám k logu i jednoduchou webovou prezentaci.

Webovou prezentaci si můžete objednat samostatně k libovolnému programu tvorby firemního loga, nebo pokud chcete ušetřit i jako výhodný balíček ECONOMY nebo i s tiskovinami balíček MEGA.

Webová preyentace

 

Co webová prezentace od nás obsahuje?

  • Můžete mít až 7 stránek v prezentaci
  • Kontaktní formulář
  • Fotogalerii
  • Administrace pro jednoduchou správu
  • Naplnění vaším obsahem

Pokud nemáte nakoupenou doménu nebo webhosting, pomůžeme vám s jejich zajištěním.

Jak to funguje?

Webovou prezentaci připravujeme po schválení finálního loga. Napřed s vámi probereme obsah prezentace a navrhneme vám optimální navigaci a obsah titulní stránky. Po schválení zadání vám připravíme design vaší prezentace, který budete moci připomínkovat. Schválený design pak připravíme do funkční podoby, naplníme vaším obsahem, napojíme na administraci a takto připravenou funkční prezentaci nahrajeme na váš webhosting. Pokud budete chtít, můžete si následně objednat i SEO optimalizaci a nastavení PPC kampaní.

Jak dlouho to trvá?

Celkový čas je závislý zejména na vaší reakci a požadavcích na úpravy. Typicky trvá cca 1 týden odladění designu prezentace. Další týden pak převedení designu do funkční podoby prezentace, napojení na administraci a naplnění vaším obsahem. Většinou je prezentace připravena a spuštěna během 3 týdnů.

Kolik to stojí?

Pokud budete objednávat webovou prezentaci samostatně, bude její cena 24 600,- Kč

Můžete si jí objednat i jako součást výhodného balíčku s logem ECONOMY nebo s tvoubou loga i tiskovin MEGA.

Pokud vám rozsah webové prezentace nebo její možnosti nevyhovují, můžete si vybrat z našeho dalšího projektu Webynamiru.cz, který se na dodávání webových prezentací specializuje.

Máte dotaz?

  • - deset = 90